נצלו את הזמן כבר עכשיו כדי ללמוד מקצוע פרקטי בתחום השיווק דרך קורס דיגיטלי מבלי לצאת מהבית

קורס גוגל אדס

קורס קידום ממומן וניהול קמפיינים בגוגל אדס (אדוורדס) אונליין

קורס גוגל אדס הוא קורס דיגיטלי שילמד אותך לשווק ולפרסם את העסק שלך באינטרנט, לייצר מכירות ולהביא לקוחות חדשים באמצעות מערכת הפרסום של גוגל, שלב אחר שלב, ללא ידע מוקדם.

מה זה גוגל אדס בכלל?

גוגל אדס, לשעבר גוגל אדוורדס – הינה מערכת הפרסום המובילה באינטרנט, אשר עובדת לפי מודל של תשלום לפי הקלקה על המודעה (PPC).

לגוגל יש שליטה על יותר מ-40% משוק הפרסום הדיגיטלי בכל העולם ומשנה לשנה זה רק הולך וגדל. בכל שנה, מפרסמים מכל העולם מוציאים כ-28 מיליארד דולר רק על פרסום דרך גוגל.

פרסום בגוגל אדס - חיפוש

קורס גוגל אדס - הזדמנות מדהימה עבורך
במרחק של הקלקות ספורות!

כאיש שיווק אני נתקל בעסקים רבים שמתחילים את דרכם באינטרנט, והמכשול הראשון שעומד בפניהם הוא פרסום העסק בצורה נכונה באינטרנט. רובם מכירים את מערכת גוגל אדס – אבל ללא ידע מקדים, המערכת יכולה להפוך בקלות לכאב ראש רציני.

לעומת זאת עם הדרכה מקצועית הדברים נעשים הרבה יותר פשוטים בהרבה.

פתאום מגלים שאפשר להרים קמפיין מוצלח בקלות 💪

במסגרת העבודה שלי, העברתי שיעורים פרטיים והדרכות על מערכת הפרסום של גוגל. יחד עם הצמיחה של העידן הדיגיטלי, נפל עליי הרעיון להפוך את ההדרכה לקורס דיגיטלי על מנת שתהיה נגישה לכולם.

באמצעות שימוש נכון במערכת, ניתן להביא אנשים רלוונטיים לעסק שלך באינטרנט (אתר,חנות, דף נחיתה) וכתוצאה מכך לחשוף את העסק שלך ליותר אנשים שמתעניינים בתחום, לקבל יותר הרשמות באתר, למכור יותר מוצרים בחנות, להגדיל את מספר של מוצר או תוכנה ועוד..

בישראל קיימים עשרות אלפי עסקים קטנים שבכלל לא מודעים בכלל לפוטנציאל השיווקי שעומד לרשותם במרחק של הקלקות בודדות. לרוב העסקים אין פרסום מקצועי או שאין פרסום באינטרנט כלל. יותר מכך, לפי הלמ”ס יותר מ-10,000 עסקים חדשים מתווספים למשק מידי שנה. מה משותף לכולם? הם כולם צריכים שיווק באינטרנט. העלות של הקמת הקמפיין בגוגל אדס יכולה להגיע לכמה אלפי שקלים, והיא תלויה בכמות העבודה וכמובן בתמחור.

אז אם בא לך להשתלב בתעשיית הדיגיטל, לפרסם לעצמך את העסק,
או למכור שירותי שיווק ללקוחות שלך – זו ההזדמנות המושלמת בשבילך! 💁‍♂️

איך עובד הקורס?

ברגע שנרשמים לקורס אתם מקבלים את הפרטי גישה דרך המייל. לאחר מכן ניתן להיכנס ולהתחיל כבר לצפות בתכנים. הקורס הוא דיגיטלי ויהיה זמין מכל מכשיר. כל מה שצריך זה רק חיבור לאינטרנט. תוכלו לצפות בו בקצב שלכם ובזמן שהכי נוח לכם.

הכנו עבורכם עשרות שיעורים מעשיים המציגים מההתחלה ועד הסוף את תהליך של פרסום במערכת גוגל. בסיומו תקבלו את כל הכלים והידע המקצועי כדי להתחיל לבנות קמפיינים איכותיים ולקדם אתרים באופן עצמאי לחלוטין.

מה נלמד בקורס?

Perek 1!

פרק א:
לומדים את היסודות

נכיר את המערכת ואת תהליך הפרסום בה, נעבור על מושגי יסוד, נפתח חשבון חדש ונעבור על ההגדרות.

Perek 2

פרק ב:
קמפיין לרשת חיפוש

נלמד את כל סוגי מילות מפתח ואיך לבצע מחקר מקיף. נבנה ביחד קמפיין לרשת החיפוש מ-0 ונגע בדברים הפרקטים בקמפיין פעיל.

Perek 3

פרק ג:
קמפיין לרשת המדיה

נלמד כיצד מגדירים קהלים, כיצד גוגל דרגת את המודעות ואיך עובדת נוסחת מכירה הפומבית. נלמד איך להקים קמפיינים ברשת המדיה של גוגל, קמפיין וידיאו ביוטיוב וקידום מודעות ישירות בתיבת דואר של ג’מייל.

Perek 4

פרק ד:
ניהול הקמפיין

נלמד ביסודיות כיצד מבצעים אופטימיזציה מקצועית לכל סוגי הקמפיינים על מנת שהקמפיינים יצליחו ויביאו ביצועים גבוהים ותוצאות רצויות. נלמד איך להפעיל כללים אוטומטים ולהוציא דוחות מתקדמים במערכת.

מה לומדים בתכל'ס? (הסילבוס)

פרק א: לומדים את היסודות

1. מבוא
2. מושגי יסוד
3. תהליך הפרסום במערכת
4. פתיחת חשבון חדש במערכת
5. מעבר מלא על הממשק וההגדרות
6. חיבור עם Google Analytics
7. הגדרת המרות במערכת
8. הגדרת תקציב משותף
9. שאלות סיכום

פרק ב: קמפיין לרשת החיפוש

1. סוגי התאמות של מילות המפתח
2. מילות מפתח שליליות
3. איך לבצע מחקר מילות מפתח מקיף​
4. בניית קמפיין
5. בניית קבוצת מודעות
6. בניית מודעות
7. תוספי מודעות
8. מעבר מסכם על הקמפיין
9. מעבר על הנתונים בקמפיין פעיל
10. שאלות סיכום​

פרק ג: קמפיין לרשת המדיה
(כולל Gmail ו-YouTube)

1. הגדרת קהלים
2. בניית קמפיין לרשת המדיה
3. בניית קמפיין Gmail
4. בניית קמפיין YouTube
5. נוסחת מכירה פומבית
6. דירוג המודעות
7. מרכיבי ציון האיכות
8. שאלות סיכום

פרק ד: ניהול של הקמפיין

1. סקירה כללית
2. דוח מונחי החיפוש
3. דוח מכירות פומביות
4. הקמפיינים
5. קבוצות מודעות
6. מודעות ותוספים
7. דפי הנחיתה
8. מילות מפתח
9. דוח המכשירים
10. קמפיין לרשת המדיה
11. הגדרת כללים
12. דוחות
13. שאלות סיכום

תלמידים אשר סיימו בהצלחה את הקורס מקבלים תעודת הסמכה
לניהול קידום ממומן במערכת Google Ads

אז כמה הקורס עולה?
שווי החבילה 1160 ש״ח

מחיר מבצע לזמן מוגבל:
רק 400 ₪ בלבד

לרכישה נא למלא את הפרטים:

רכישה-מאובטחת
רכישה-מאובטחת 2
מה התלמידים מספרים?

שאלות נפוצות

גוגל אדס, לשעבר גוגל אדוורדס – הינה מערכת הפרסום המובילה באינטרנט, אשר עובדת לפי מודל של תשלום לפי הקלקה על המודעה (PPC). פרסום בגוגל אדוורדס יאפשר לאתר שלך להופיע בתוצאות החיפוש הממומנות שממוקמות בראש עמוד החיפוש, לפרסם את העסק שלך באתרים נוספים, לעשות שיווק חוזר לכל מי שביקר באתר שלך ועוד..

מנוע החיפוש של חברת גוגל הוא הגדול ביותר בעולם. פרסום בגוגל אדס יאפשר לאתר שלך להופיע בתוצאות החיפוש הממומנות שממוקמות בראש עמוד החיפוש עבור ביטויים רלוונטיים אותם מחפש הגולש.

הרעיון של מודעות גוגל אדס הוא למשוך גולשים להקליק על המודעה, ובכך להביא אותם לרכוש מוצר או שירות. בפרסום בגוגל אפשר להגיע לקהל בצורה הרבה יותר קלה, בהנחה ויוצרים פרסומות חכמות בתקציב נכון

הקורס הוא דיגיטלי שבנוי מ-7 שעות של שיעורי וידאו שמתעסקים נטו בלמידה ותרגול של המערכת, בלי דיבורים מיותרים. בנוסף הקורס עובר על מצגות וכולל מבחנים בסיום של כל פרק

הקורס הוא קורס דיגיטלי כך שלא צריך לתכנן הגעה מראש למקום פיזי או להיות בפקקים. כל מה שצריך זה טלפון או מחשב וחיבור לאינטרנט. ניתן ללמוד מהבית ובשעות שהכי נוחות לך

בקורס הזה אתה מקבל תמיכה שוטפת מלאה וליווי אישי! באפשרותך ליצור איתי קשר במייל או צ’אט ולשאול אותי כל דבר לגבי נושאים שלא הובנו. בדרך כלל אני עונה על כל השאלות תוך 24 שעות.

למה לבחור דווקא בקורס שלנו?

lessmoney

עלות משתלמת

קורס דומה במכללות יכול להגיע לעלות של יותר מ-5000 ש”ח. לא חבל על הכסף? קורס זה יעניק לך תמורה מלאה למחיר ויהיה זמין עבורך לתמיד.
noheadace

פחות כאב ראש

גם אותך מתסכל לנסוע בפקקים למכללה? לחפש חניה? המרצה איחר? ביטלו לך את השיעור ולא הודיעו? בקורס שלי ניתן ללמוד מהבית – בקצב שלך ולקבוע בעצמך את זמני הלימוד הנוחים עבורך.
Alotinformation

מידע מקיף​​

בקורס הזה יש את כל המידע הדרוש כדי להתחיל פרסום דרך מערכת גוגל אדס. המידע כולל מצגות, סרטוני הסבר ושאלות סיכום. מכיוון שגוגל מעדכנת את המערכת מדי פעם, יתווספו לקורס שיעורים חדשים ועדכונים בהתאם לשינויים של גוגל.
support

תמיכה מלאה​​

בקורס הזה אתה מקבל תמיכה שוטפת מלאה! באפשרותך ליצור איתי קשר במייל ולשאול אותי כל דבר לגבי נושאים שלא הובנו או לגבי הקורס בכלליות..

תלמידים אשר סיימו בהצלחה את הקורס מקבלים תעודת הסמכה
לניהול קידום ממומן במערכת Google Ads

למי הקורס הזה הכי מתאים?

עצמאים

עצמאים שרוצים לשווק
עסקים ללקוחות

שיווק דיגיטלי לעסקים הוא עסק רווחי מאוד. בסיום הקורס יהיו לך כל הכלים לבנות קמפיינים לעסקים בשיטה שלי ולייצר עוד ערוץ הכנסה משמעותי לעסק שלך. הקורס מתאים במיוחד לעצמאים בתחום הדיגיטל: בוני אתרים, מעצבים גרפיים ואנשי שיווק.

בעלי עסקים

עסקים המעוניינים לשווק
את עצמם באינטרנט

לעסק שלך מגיע לקבל לקוחות ומכירות. חסוך כמה אלפי שקלים טובים, שחרר את עצמך מהתלות המעצבנת בחברות פרסום שהעסק שלך לא מעניין אותן, וצור לעצמך שיווק אפקטיבי שעובד בדיוק כמו שרצית.

אנשי שיווק

אנשים שרוצים להשתלב
בתעשיית השיווק והדיגיטל

כיום הביקוש לאנשים - המתמחים בפרסום ממומן רק הולך וגדל. כל מי שירצה - יוכל להשתלב לאחר הקורס, בתעשיית הפרסום והשיווק בתור שכיר. בסיום הקורס יהיו לך את כל הכלים לבנות קמפיינים מורכבים ולהתחיל את הקריירה שלך בתעשיית הדיגיטל.

אודות יוצר הקורס​

נעים להכיר, אני דן קבקוב מייסד סוכנות הפרסום. אני יועץ לשיווק ופרסום באינטרנט, עם תשוקה גדולה לעולם הדיגיטל. הדבר הראשון שאני אוהב לעשות בכל בוקר הוא לקרוא עדכונים מעניינים מהתעשייה. להיות ראשון בתחום העיסוק שלי הוא המוטו שלי לחיים.

בקורס אני אשתף איתך את כל הידע ושיטות עבודה בגוגל אדס המומלצות שצברתי לאורך של 6 שנים שלי בתור איש שיווק דיגיטלי. בזבזתי הרבה מאוד זמן וכסף על קמפיינים בעבר כדי ללמוד מהטעויות שלי, לייעל ולשפר את שיטת העבודה מול המערכת. השיטה הזאת עזרה לי וללקוחות שלי מאוד להגדיל את הרווחים בעשרות אחוזים (ובמקרים מסוימים אפילו יותר). ריכזתי את כל הדברים החשובים שהבנתי ולמדתי בקורס הזה כדי שהוא יעזור לך להימנע מטעויות נפוצות,לחסוך הרבה מאוד זמן ⏰ וכסף💰

ולהתחיל להרוויח לקוחות חדשים.

Google Partner
הסוכנות שלנו הינה סוכנות מוסמכת מטעם גוגל
אודות מרצה הקורס גוגל אדס

השתמשתי באותה שיטה כדי לפרסם את הקורס עצמו באינטרנט ולשווק אותו בגוגל. אשתף איתך את השיטה שעזרה לי להביא את הפרסום שלי למקום ה-1 בתוצאות החיפוש, לעבור את כל המתחרים וגם את גוגל עצמו! 😮😮😮

מקום ראשון בגוגל מובייל
אז כמה הקורס עולה?
שווי החבילה 1160 ש״ח

מחיר מבצע לזמן מוגבל:
רק 400 ₪ בלבד

לרכישה נא למלא את הפרטים:

רכישה-מאובטחת
רכישה-מאובטחת 2

רוצה לדעת איך לבנות אתרים
מדהימים ללא ידע בקוד ?

יצרנו בשבילך את הקורס בניית אתרים בוורדפרס המקיף והאיכותי ביותר. נצלו את הזמן כבר עכשיו כדי ללמוד בניית אתרים דרך קורס דיגיטלי שלב אחר שלב, ללא שום צורך בקוד ומבלי לצאת מהבית