דרוש מנהל/ת קמפיינים PPC (פרילנס)

ניסיון עם תוצאות מוכחות - חובה

בואו לנהל קמפיינים מעניינים ולעזור לעסקים רבים לצמוח,
בזמן שאתם מרוויחים ועובדים
מהבית מבית קפה מתאילנד מכל מקום

האם את/ה...

במידה וכן, יש לנו בדיוק את מה שאת/ה מחפש/ת!

בסוכנות שלנו, אנחנו משפיעים על עסקים רבים בארץ ובעולם, עוזרים להם לצמוח ולהתפתח. ליתר הדיוק אנחנו עוזרים להם לנהל את הפרסום באופן מקצועי ביותר ולהביא לקוחות חדשים ונאמנים.

עזרנו כבר למאות עסקים ישראלים, מאילת ועד למטולה להשיג תוצאות מדהימות. בשנה האחרונה חווינו צמיחה משמעותית ועכשיו אנחנו מחפשים מנהל/ת קמפיינים תותח/ית עם ניסון של שנה לפחות בניהול קידום ממומן לעסקים וחברות לתפקיד מפתח בצוות.

ועכשיו ל-3 סיבות למה כדאי לך להצטרף אלינו

1. תפקיד מפתח בסוכנות עם הזדמנות לגדילה, אחריות ותחושת סיפוק גדולה

בסוכנות שלנו נמצא המון פוטנציאל להתפתוח האישית והמקצועית של כל אחד/ת. במהלך העבודה אנחנו נדאג להעביר לך את הידע והניסיון שצברנו, להשכיר אותך בתחומי שיווק נוספים, לתת תמיכה כשצריך וללוות אותך לאורך כל הדרך.

2. עבודה שמשנה חיים של הרבה עסקים ואנשים

בסופו של היום, אנחנו עוזרים לעסקים לצמוח כשמאחורי כל עסק עומד אדם או קבוצה של אנשים עם שאיפות ומטרות בחיים. בכך שאנחנו בתור אנשי שיווק דואגים להביא לעסקים מכירות ולקוחות - אנחנו מקדמים את הכלכלה, עוזרים לעסקים לגדול ודואגים לפרנסה של מאות או אלפי עובדים ומשפחות. זו המטרה המרכזית שלנו.

3. הכנסה יציבה עם פוטנציאל צמיחה מאוד גבוה

לעבוד מרחוק לא בהכרח שצריך להתמודד עם כאב ראש מיותר. אנחנו לא מאמינים בעבודה מ-9 עד 18. כל עוד התוצאות עונות על הדרישות, אנחנו נוכל לבנות לוח זמני עבודה ביחד שעונה על הצרכים שלך. אנחנו לא מאמינים בלעבוד בסופי שבוע או לילות (רק אם זה משהו שמועדף עליך). אנחנו מבינים טוב מאוד איך זה להיות עצמאי. על ידי הצטרפות לצוות שלנו ניתן להבטיח לעצמך הכנסה קבוע כשהתשלום תמיד עובר בזמן, הרבה יחס אישי, הערכה לעבודה וללא סטרס שנמצא בעבודות המזדמנות של עולם הפרילאנס.

איך נראה יום עבודה?

מה אנחנו מצפים ממך?

להיות הכי טובים במה שאתם עושים

התפקיד דורש ידע וניסיון של שנה לפחות בניהול מערכות קידום ממומן (גוגל, פייסבוק, לינקדאין וכו׳), ניתוח נתונים באנליטיקס, שיפור מודעות, שיפור יחס המרה, הגדלת המרות וכו׳. בקיאות בגוגל שיטס. אנגלית ברמה עסקית טובה. המטרה היא מקסום מכירות וריווחיות של הלקוחות.

קליטה מהירה ומהירות ביצוע טובה

את/ה בן אדם אנליטי שאוהב לשבת על כיסא שעות ולעבור על נתונים ודאטה כדי למצוא דברים שיגרמו לכולם להגיד ״וואו״. העבודה תהיה מורכבת מדד-ליינים ומטרות. יש צורך בזמינות טובה ומענה מהיר.

יושרה

את/ה באמת עושה את מה שאתה אומר, אחראי/ת וניתן לסמוך עליך בעיניים עצמות. את/ה אוהב את התחום של שיווק דיגיטלי ותמיד שואף להתפתח. יש בך המון סקרנות ורצון להעמיק את הידע שלך בתחום.

*המשרה פונה לגברים ולנשים. אל תהססו לשלוח לנו הודעה גם אם אתם רואים שלא עניתם על כל הקריטריונים. אין אנשים אידאילים בעולם ואנחנו גם לא מחפשים אותם.

ניסיון עם תוצאות מוכחות - חובה