סיפורי הצלחה - מחשב
meschulam

על ידי הקמת קמפיין דיגיטלי חכם שהיה ממוקד בקהל המטרה עם המסר הנכון ובעזרת ערוצים דיגיטליים שונים לצורך שיווק חוזר, הצלחנו להגדיל את כמות הנרשמים באתר פי 2. לאורך זמן הצלחנו להגדיל את החשיפה לשירות והגדלנו את נתח השוק של החברה.

נרשמים לשירות

90%+

fun-time

שידרגנו את הפעילות השיווקית וביצענו מספר עדכונים חשובים באתר שעזרו לשפר משמעותית את הביצועים ולהגדיל את מספר ההזמנות באתר. בעזרת התמקדות במדינות מסויימות וטיולים הכי מניבים הצלחנו להגדיל את נתח השוק ולהתגבר על התחרות. על ידי ניהול נכון וביצוע מספר אפטימיזציות בקמפיין הממומן הצלחנו להגדיל את כמות ההזמנות באתר ב-70%.

70%+

הזמנות באתר
haboreret

על ידי שיפור ושדרוג קמפיין ממומן הקיים שהיה ממוקד בקהל המטרה עם מסר הנכון ובעזרת ערוצים דיגיטליים שונים לצורך שיווק חוזר, הצלחנו להגדיל את כמות הנרשמים באתר ביותר מ-37%. לאורך זמן הצלחנו לצמצם את העלות הממוצעת לכל נרשם פי 2. הוספת כלי טכנולוגי לחסימת תנועה חשודה עזר לנו לחסוך 5% מהעלות החודשית.

37%+

נרשמים באתר
dana-ashkenazi

על ידי שיפור ושדרוג קמפיין ממומן בגוגל ופייסבוק ביצענו מספר רב של עדכונים ושינויים בתוך המערך השיווקי תוך התמקדות בפעילות המשתמשים בתוך האתר ונתונים הטכניים של הקמפיינים. לאורך מספר חודשים של עבודה בענף מאוד תחרותי אנו הצלחנו להגדיל את כמות הרכישות באתר ביותר מ-28%. הגדלנו את סל רכישה הממוצע ב-10% והגדלנו את ההכנסות ממכירות באתר ב-40%.

40%+

הכנסות מהמכירות באתר
hova

הקמנו מערך שיווקי חדש לחברה הכולל קידום ממומן במספר ערוצים והטמעת מערכות מעקב ואנליזה בתוך האתר להשוואת מחירי ביטוח. בעזרת שיפור מתמיד של תהליך הרכישה באתר ואופטימיזציה מתמשכת לקמפיינים הצלחנו להגדיל את כמות הנרשמים לשירות באתר ב-20%.

20%+

נרשמים לשירות באתר
subtitling

על ידי הקמת קמפיינים ממומנים בפייסבוק עבור מדינות מלזיה, קרואטיה, טורקיה ווייטנאם הצלחנו להגיע למועמדים הרלוונטים ולקבל חשיפה עוצמתית למותג. בעזרת אפיון קהל יעד יסודי והתאמת מסר שיווקי ייחודי לכל מדינה בתוך המודעות אנו הצלחנו לגייס הרבה יותר מועמדים ממה שהצבנו בתור מטרה טרם תחילת הפעילות.

1200+

פניות של מועמדים רלוונטיים תוך חודשיים מתחילת הקמפיין
משרד רו״ח פרי

על ידי הקמת קמפיינים ממומן בגוגל, מחקר מתחרים מקיף והקמת דף נחיתה איכותי הצלחנו לגייס כמות מרשימה של בעלי עסקים וחברות בתור לקוחות חדשים. עזרנו למשרד רו"ח פרי את שמואל להיכנס לזירת הדיגיטל בהצלחה. מתחילת הקמפיין ביצענו מספר התאמות בתוך מיקוד הקמפיין, המסרים ועדכונים בדף נחיתה שעזרו לנו לשפר יחס המרה ולהגיע למגמת צמיחה מתמשכת בכמות הנרשמים.

200%+

יותר פניות באתר

האם העסק שלך
מוכן לעשות את הסוויץ'?

בוא נעשה שיחה קצרה ונגלה איך אנחנו יכולים לעזור לעסק שלך